Zarabianie na płatnych subskrypcjach Premium SMS

News

Wiele osób szuka łatwych sposobów na zarabianie w Internecie. Jednym z nich są z całą pewnością płatne wiadomości, czyli SMS-y Premium. Zarabianie na subskrypcjach SMS łączy się zazwyczaj z udziałem w jednym z licznych systemów partnerskich. Pieniądze trafiają do naszej kieszeni, jeżeli ktoś z dostarczonego przez nas źródła zamówi daną ofertę promowaną. Najprościej mówiąc chodzi o to, aby jak największa liczba osób wysłała SMS-a i zapisała się tym samym na odbiór płatnych wiadomości przychodzących. Każdy taki wpis z naszego źródła oznacza więcej pieniędzy na założonym przez nas koncie. Możemy je wypłacić z reguły po przekroczeniu progu określonego w regulaminie programu partnerskiego danego serwisu. Gdy uda nam się zebrać wystarczającą sumę, logujemy się na swoje konto w serwisie i zlecamy przelew.

Czy zarobimy na tym miliony? Nie oszukujmy się. Jest to raczej dobry sposób na dorobienie na przysłowiowe waciki. Jednak osoby pomysłowe i kreatywne, mocno zaangażowane w tego rodzaju działalność są w stanie sporo na niej zarobić. Pole do popisu mamy olbrzymie, gdyż liczba serwisów oferujących różnego rodzaju produkty czy usługi za pośrednictwem SMS-ów jest ogromna. Horoskopy, doładowania konta, różnego rodzaju konkursy, aktualne wiadomości, wyniki meczów… za pomocą wiadomości tekstowych można dziś dostarczać klientom rozmaite treści.

Stawki, które możemy otrzymać za subskrypcje są różne, w zależności od wybranego serwisu. 2 do 12 złotych. Z takimi stawkami za pojedynczy zapis na SMS Premium spotkamy się najczęściej. Początkujące osoby mogą zostać zwabione wysokimi stawkami oferowanymi za udział w niektórych programach partnerskich. Zanim jednak zapiszemy się do konkretnego programu, musimy pamiętać o tym, aby sprawdzić opinie na jego temat. Oszustów polujących na naiwne i niezorientowane w temacie osoby, w tej branży nie brakuje. Warto wybrać serwisy, których programy partnerskie są sprawdzone i godne zaufania. Być może będzie się to wiązało z niższymi stawkami, ale z drugiej strony mamy pewność, że otrzymamy zarobione pieniądze i nie będziemy czekać w na ich wypłatę w nieskończoność. Przeglądając oferty serwisów zwracajmy uwagę przede wszystkim na niskie progi wypłaty oraz pozytywne komentarze na temat danych serwisów.

Jeżeli już zdecydujemy się na konkretny serwis, będziemy musieli dokonać w nim rejestracji. Kolejnym krokiem jest wybranie usługi, którą chcemy promować i przyłączenie się do programu partnerskiego. Metoda promocji jest uzależniona jedynie od nas i naszej kreatywności. Najczęściej wykorzystywane kanały promocji to wpisy na forach oraz posty w serwisach społecznościowych. Możemy posługiwać się zarówno ciekawą treścią, jak i przykuwającą wzrok i uwagę grafiką. Wiele osób wybiera stworzenie własnych, prostych stron internetowych i wrzucenie na nich reklamy danego serwisu. Oczywiście ważne jest, aby tak strona trafiała do jak największej grupy osób. Należy, więc zadbać o jej odpowiednią promocję. Tylko wówczas reklamy będą miały wysoką liczbę odsłon.